václav FISCHER
výběr nejlepší dovolené se 40ti letou tradicí

Gasthof Baeckeralm in Bayrischzell   

6 dnů/ 5 x ubytování s polopenzí za pouhých 99 € za osobu a celý pobyt.

Děti do 6 let ZDARMA

V romantickém alpském údolí mezi bavorským střediskem Bayrischzell a rakouským Kufsteinem Vás očekává pravý horský penzion s výbornou kuchyní a jednoduše zařízenými pokoji s vlastní sprchou, umyvadlem a WC.

Vstup na běžkařské dráhy - máme jich zde 100 kilometrů - je přímo před Baeckeralm. Největší alpské lyžařské středisko v Bavorsku Sudelfeld je od nás vzáleno jen 10 minut jízdy autem. Do rakouského SKIWELTU v oblasti ELLMAU-GOING od nás autem dojedete za 25 - 30 minut.

Máme k dispozici různé typy pokojů. Pokud přijedete ve dvou, budete ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji, pro 3 osoby máme připraveny dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Naše rodinné pokoje nabízejí ubytování pro 4 až 8 osob. Děti do 6 let ZDARMA, děti od 7 do 15 let obdrží slevu 33 € za pobyt.

Nabídka platí od neděle do pátku a v těchto nástupních termínech:

únor:

 

 

březen 2019:   24.3./31.3.2019

duben 2019:   7.4. 2019


Přijeďte k nám autem, parkování je zdarma.

Pokud k nám pojedete vlakem a autobusem, rádi Vám zprostředkujeme dopravu. Nejlepší  spojení z Prahy je autobusem do Mnichova, odkud budete pokračovat drahou BOB až do Bayrischzell, tam Vás rádi vyzvedneme a dopravíme až k nám.

Pokud pojedete z Moravy nebo ze Slovenska, doporučujeme Vám zajistit si dopravu přes ČD nebo SŽ přes Vídeň a Salzburk do Kufteinu. Z Kufsteinu Vám rádi za přiměřený poplatek zajistíme dopravu až na Baeckeralm ( 20 minut jízdy hotelovým minibusem ).