václav FISCHER
výběr nejlepší dovolené se 40ti letou tradicí

A.M.F. Aircraftleasing Meier & Fischer GmbH & Co provozuje tyto webové stránky. Přes zkušenosti z let 2005-2012, kdy byla naše společnost zbavena v České republice letadel, se kterými chtěla vydělávat peníze až do roku 2027, se Václav Fischer rozhodnul k opětovné investici v České republice.

Dne 6.12.2018 jsme zaznamenali hrubý útok na naše podnikání v ČR při kterém došlo hned v počátku k poškození naší investice. Orgán státní správy - 

ČOI - varoval před našimi webovými stránkami. AMF je tedy nyní ve sporu v ČR nejenom s Ministerstvem financí (ANO) , které vede za českou stranu výše zmíněnou arbitráž, ale také s Ministerstvem obchodu a průmyslu ČR (ANO):

Česká obchodní inspekce (zkráceně ČOI) je orgán státní správy podřízený Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Ústředního ředitele ČOI jmenuje ministr průmyslu a obchodu. ČOI byla ustanovena zákonem č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci. Je nástupnickou organizací někdejší Státní obchodní inspekce. Člení se na ústřední inspektorát a jemu podřízené inspektoráty se sídly v krajských městech.

Česká obchodní inspekce kontroluje a dozoruje právnické a fyzické osoby prodávající nebo dodávající výrobky a zboží na vnitřní trh, poskytující služby nebo vyvíjející jinou podobnou činnost na vnitřním trhu, poskytující spotřebitelský úvěr nebo provozující tržiště (tržnice), pokud podle zvláštních právních předpisů nevykonává tento dozor jiný správní úřad.

Zpráva zveřejněná  na WEBu ČOI v sekci Rizikové e-shopy:


fischervaclav.com

Stránky dnes nabízejí prodej letenek na příští rok 2019 a z webu přitom není nikde zřejmé, kdo je provozovatelem. Podle informací od zákazníka, který chtěl letenku zakoupit, je na jeho bankovním výpisu transakce vedena jako nákup elektroniky v Lucembursku. Jako provozovatel webu není uveden nikdo, stránky jsou tedy zcela anonymní a spotřebitel neví, s kým uzavírá kupní smlouvu a vůči komu může nárokovat svá práva (k dnešnímu dni, tj. 6. prosinec 2018). Česká obchodní inspekce před těmito stránkami spotřebitele proto varuje. Pokud někdo na webu zaplatil převodem kartou, může žádat svoji banku o tzv. chargeback.

(06. 12. 2018)


Vyjádření Václava Fischera:

Informace ČOI jsou nepravdivé:

Provozovatelem těchto stránek je A.M.F. Aircraftleasing Meier & Fischer GmbH & Co, která investuje v ČR další finanční prostředky také do projektu

air FISCHER. Na našich stránkách neměly být  nabízeny letenky, ale pouze poukázky na letenky za

Zákazníkem, který ministerstvo informoval je pan Roman Šitner, redaktor Lidových novin a autor následujícího dehonestujícího článku:

 https://www.lidovky.cz/byznys/doprava/fischer-zacal-prodavat-letenky-a-narazil-chybi-mu-licence-i-obchodni-podminky.A181207_090925_ln-doprava_ssu